« Lent, Lance and Spiritual Life | Main | Email subscriptions and web/RSS feeds »

March 06, 2006

Comments

Charlie Kyte

I heard you present this sermon last Sunday and felt that it was a profound analysis of what is going wrong among a much too large a group of american christians. Well spoken and right on.

PS: Our great Minnesota icon, Kirby Puckett was not smitten down by god for misdeeds. He most probably died early because he did not physically take care of himself.

griffinjay

I agree, Charlie... on both points.

As does this person who commented on N.org:
http://northfield.org/node/1479#comment-630

Pat Mahowald

Fr. Denny, Thanks for mentioning your blog. This is a very profession web site, and you have some thoughtful commentaries. Pat

Rick Estenson

Thanks Father for this thoughtful blog. I used it with our Senior High Sunday School group last weekend at the Methodist Church as we struggled mightly with this a year ago just after the Tsunami. I like your perspective.

speepoday

Biustonosze
Jak dobrac stanik dla dziewczynki
Biustonosze duze rozmiary
biustonosz z fiszbinami
Dobieranie biustonosza
Katalog biustonoszy

lictqueuent

Bielizna damska

pooxiaroown

hosting
Jeśliby poszukujesz taniej i rzetelnej firmy zajmującej się hostingiem to mam dla Ciebie nadzwyczajną nowine. Otóż teraz zaistniał wykwalifikowany i niedrogi serwer dla ludzi, którzy liczą sobie solidność i szybkość działania. Jednak ruszmy od tego czym jest hosting. To usługa polegająca na udzielaniu przez dostawców Internetu miejsca na własnych serwerach dla rozmaitych usług np. serwisy WWW, konta pocztowe, radia internetowe itp. Zwykle napotykany jest hosting odpłatny, w jakim koszt należności comiesięcznej zależy od kilku czynników. Jako biznes zapewniamy hosting na najlepszym poziomie, oferując przy tym prawdopodobnie najniższe ceny. Sprawdź sam! Nie będziemy Ci wpajać, że dostaniesz na własność od nas darmowe usługi hosting. Jednakże mamy sposobność zagwarantować Ci jedną rzecz. Nasze usługi hosting są prawdopodobnie najmniej kosztownymi domenami, które możesz znaleźć w sieci globalnej. Aczkolwiek pomimo małych ilości wydatków za usługi hosting, oferujemynajwiększą możliwą jakość naszych domen. Nie możesz w to uwierzyć, czy kwestionujesz jeszcze słuszność tego, co tu jest napisane? Jak tak to już teraz wejdź na nasz portal i nabierz przekonania o słuszności tego tekstu Nasze usługi hosting oferują najwyższą jakość w najmniejszej cenie. Nie będziesz zmuszony wypłcać ogromnych pieniędzy za usługi hosting. Oferujemy dużo zniżek i promocji specjalnie dla stałych, ale i także dla nowych odbiorcó. Wpadnij już teraz na nasz portal. Przekonaj się ile jesteś w stanie oszczędzić z nami.

Lourobrek

Angry Birds

tetkettehixminecraft

minecraft online

minecraft online

minecraft online

Flisaarer

minecrft
angry birds


minecrft

The comments to this entry are closed.